97/12/21
تعداد نظرات:0
10:06
شماره مطلب:1397122135607
-A A +A
معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌ و پرورش:

استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس ممنوع شد

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: بخشنامه ممنوعیت استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس به ادارات کل آموزش‌ و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

به گزارش بیست، مهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت با اشاره به ابلاغ بخشنامه‌ای به مدیران کل و معاونان تربیت‌بدنی استان‌ها، از ممنوعیت استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: این بخشنامه باهدف منع استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی برای استفاده حداکثری دانش‌آموزان مدارس از اماکن و فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها ارسال‌شده است.

در بخشی از این بخشنامه خطاب به معاونان تربیت‌بدنی و سلامت، رؤسای ادارات تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی آموزش‌ و‌ پرورش استان و کارشناس مسؤولان و کارشناسان تربیت‌بدنی مناطق و شهرستان‌ها آمده است: «با عنایت به تأکید مقام عالی وزارت به توسعه زیرساخت‌های ورزشی و توجه به فراهم کردن امکانات و تجهیزات لازم برای اجرای هرچه‌ بهتر ساعات درس تربیت‌بدنی و فعالیت‌های فوق‌برنامه ورزشی دانش‌آموزان، مقتضی است دستور فرمایید از استفاده غیرورزشی از فضاهای ورزشی داخل و خارج مدارس، جداً جلوگیری به عمل آید».

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.